ایمیل :

info@heroushomes.com

پروژه NİŞANTAŞI KORU

شروع قیمت از 1000000 $

امکانات پروژه

سالن ورزشی, سالن ماساژ, استخر روباز, استخر سرپوشیده, مارکت, بالکن
نگهبانی, آسانسور, نظافت

دسترسیهای پروژه

فاصله از فرودگاه آتاتورک 30 دقیقه
فاصله از فرودگاه آتاتورک 15 دقیقه

کاتالوگها

مشخصات پروژه

شرکت سازنده

DAP Yapi

وضعیت پروژه

آماده سکونت

شروع متراژ

90M2

شروع قیمت از

1000000 $

درخواست تماس

طبق آخرین داده های اعلام شده توسط Emlak Konut GYO ، DAP Yapı با پروژه Nişantaşı Koru رکورد درآمد را شکست. جزئیات پروژه اینجاست!

Emlak Konut GYO ، که از بزرگترین REIT ها در ترکیه است ، گزارش عملکرد فروش نیمه اول خود را برای سال 2021 منتشر کرده است. بر اساس گزارش منتشر شده ، علیرغم تأثیرات منفی همه گیر و نوسان در اقتصاد ، املاک و مستغلات سرمایه گذاری املاک و مستغلات موفق به فروش 5.2 میلیارد لیره در بخشی از 6 ماه اول سال 2021 شد.

بین 1 ژانویه و 30 ژوئن 2021 ، Emlak Konut GYO 5 میلیارد و 238 میلیون و 484 هزار لیر فروش داشته است ، در حالی که مساحت ناخالص برای فروش 412 هزار و 307 متر مربع اعلام شده است. پروژه با بیشترین فروش در بین پروژه های Emlak Konut GYO Nişantaşı Koru Project بود که با مشارکت DAP Yapı اجرا شد.

DAP YAPI MADE 817 میلیون لیتر چرخش در 6 ماه با پروژه NİŞANTAŞI KORU خود!

در محدوده گزارشی که Emlak Konut GYO در مورد KAP به اطلاع عموم رساند ، پروژه با بیشترین فروش در 6 ماه اول سال 2021 پروژه Nişantaşı Koru بود که با مشارکت DAP Yapı اجرا شد. در نیمه اول سال ، که تاریخ های 1 ژانویه – 31 ژوئن 2021 را پوشش می دهد ، در مجموع 14 هزار و 454 متر مربع فروش و 817 میلیون لیره درآمد از پروژه DAP Yapı بدست آمده است.

پروژه ساخت مسکن

در دوره فوق الذکر ، پروژه مسکن Emlak Konut Vadi پس از DAP Yapı در رده دوم پرفروش ترین ها با درآمد 600.8 میلیون TL قرار گرفت. Emlak Konut با پروژه مسکن Büyükyalı ، با فروش 360 میلیون TL در 6 ماه اول سال ، آخرین نام خانوادگی بود که در میان 3 نام برتر قرار گرفت.

پروژه NİŞANTAŞI KORU کجاست؟

پروژه مسکن DAP Yapı Nişantaşı ، که از جمله پروژه های مسکن در استانبول است ، در مرزهای نیشنتاشی واقع شده است. این پروژه که در نیشانتاشی ، یکی از با ارزش ترین مراکز استانبول واقع شده و از این منطقه نامگذاری شده است ، گزینه های مختلفی را به افرادی که می خواهند صاحب خانه شوند از جمله باغ ویلا و ویلا تراس ارائه می دهد. در حالی که تمام ویژگی های لوکس با بهترین جزئیات در خانه های تولید شده با مفهوم یک خانه سالم برنامه ریزی شده اند ، کانسپت باغ ویلا در منطقه نیشانتاشی جای جدیدی می گیرد.

پروژه Nişantaşı Koru همسایه Ihlamur Kasrı ، پارک عظیم 60.000 متر مربع است. در 5 دقیقه پیاده روی می توانید به Abdi Ipekçi Caddesi برسید که در 10 خیابان برتر جهان قرار دارد و به شما امکان خرید و تفریح برتر را می دهد.

مناطق نزدیک: بشیکتاش – دیکیلیتاش – گایرتپه – فولیا – تاکسیم – مجیدیه کوی

نیشانتاشی پاریس کوچک ترکیه است. دارای یک نوع منحصر به فرد از نمای معماری است که ترکیبی از تاریخی و معاصر است. بناهای مسکونی تاریخی به شما احساس گرما و میراث می دهند. از طرف دیگر ، به عنوان مثال ، نمای معاصر مارک های پیشرفته به گونه ای با هم تلاقی می یابند که ظرافت را به غنای موجود اضافه کرده است.

فراموش نکنیم که ذکر کنیم نیشانتاشی یکی از بهترین جاذبه های گردشگری است. هتل های متعددی دارد که یکی از آنها معتبرترین هتل های جهان یعنی St. Regis است. به دلیل معماری غنی ، موقعیت مناسب ، طراحی زیبا و شاهکارهایش شناخته شده است. علاوه بر این ، زندگی شبانه نیشانتاشی مانند هیچ کس دیگری نیست. مهمان نوازی ، کیفیت و جو بسیار پیچیده است.

امکانات

اتاق رختشویی
استخر و سونا
باشگاه
خروج اضطراری
دوربین مداربسته
زمین چمن و محیط ورزشی باز
زنگ خطر آتش
سیستم هوشمند خانگی
کف مرمر
سیستم گرمایش مرکزی
مبلمان
نزدیک ایستگاه اتوبوس
نزدیک ایستگاه مترو
نگهبانی 24 ساعته

دسترسی ها

اتوبوس
متروبوس
مترو
تراموا
مرکز خرید

ویژگی های خاص

در بخشی از آپارتمان ها از 2 + 1 استخر دوبلکس موجود در داخل واحد شروع می شود.
چشم انداز دریا ، بسفر و شهر در دسترس است.
اتمام با کیفیت بالا
24/7 سیستم امنیتی
پارکینگ زیر زمینی
جزئیات تکمیلی

سایر ویژگی ها

پلن واحدها

طرح های پرداخت

طرح اتاق خواب حمام متراژ قیمت
2+1 2 2 90 1000000 $

ویدیو پروژه

لوکیشن گوگل مپ