ایمیل :

info@heroushomes.com

مشاوره فروش ملک

یکی از بهترین، ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ شهروندی ترکیه، خرید املاک و مستغلات به ارزش بالای 400 هزار دلار است.

داشتن مشاور خرید ملک مهم است!

نکات مهم هنگام خرید ملک در ترکیه

قیمت املاک و مستغلات در ترکیه همانند سایر کشورها تحت‌تأثیر عوامل و شرایط مختلفی قرار می‌گیرد. مسلماً قیمت خانه کنار دریا، بیشتر از خانه‌ای با همان متراژ و قدمت در جای دیگر است. قیمت ملک و خانه باتوجه به منطقه، شهر و سن منزل مسکونی دارای نوسانات زیادی است. در شهری مانند استانبول که پایتخت تجاری ترکیه است، قیمت ملک تنوع بسیار زیادی دارد و ارزش گذاری آن کاملا مستواند سلیقه ای باشد. ملک خریداری شده توسط شما نباید تحت مالکیت و تصرف ارتش ترکیه باشد، وگرنه شهروندی ترکیه‌ای از شما سلب می‌شود. حتی اگر ملک خریداری شده ارزش بالای یک میلیون دلار داشته باشد. طبق قانون ترکیه نه‌تنها هیچ حق شهروندی به شما تعلق نمی‌گیرد، بلکه مبلغ سرمایه شما نیز عودت نمی‌شود.
اینها گوشه ای از موارد مهم در حین انتخاب و خرید یک ملک در ترکیه است و همان‌طور که مشاهده کردید، شما برای خرید هر ملک یا مستغلات، ممکن است به نتیجه نهایی از خریدتان دست نیابید،  و توجه به این موارد بسیار ضروری است خصوصا اگر خرید شما برای اخذ شهروندی ترکیه باشد. پس نیاز به یک مشاور و کارشناس خبره و آشنا به قوانین، تبصره‌ها و امور داخلی کشور ترکیه دارید. مجموعه Herous Homes متشکل از مشاورین حرفه‌ای در زمینه اقامت ترکیه به شما در این زمینه کمک می‌کنند تا بتوانید به‌راحتی برای خود و اعضای خانواده‌تان، بهترین مسیر را انتخاب کنید.

جذابیت خرید ملک در ترکیه

کدام شهرها مناسبتر هستند؟

در کدام شهرهای ترکیه ملک خریداری کنیم؟

هرکدام از شهرهای ترکیه، ویژگی خاص و منحصربه‌فرد دارند که آن را از سایر شهرها متمایز می‌کند. در ادامه به چند شهر مناسب برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک بالای 400 هزار دلار اشاره می‌کنیم:

استانبول

استانبول، قلب تپنده ترکیه است. نقطه اتصال آسیا و اروپاست و شهری با تنوع فرهنگی، ملیت، زبان و از همه مهمتر نیروی محرکه اقتصادی ترکیه است.
همچنین در تمام سال میتوانید از برنامه فرهنگی متنوع، نمایشگاههای عمومی و تخصصی، برنامه ها و فستیوالهای مختلف بهره مند شوید و تقریبا به جرات میتوان گفت با هر سلیقه و خواسته ای حتما در استانبول با آرامش خواهید رسید.

آنکارا

شهر آنکارا، قطب صنعتی و کسب‌وکار ترکیه است. این شهر در زمان آتاتورک پایتخت این کشور بوده است. شهر آنکارا کمترین میزان جرم و جنایت را در این کشور دارد. قیمت خانه در این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

آنتالیا

مقصد سرمایه‌گذاری بسیاری از توریست‌ها و علی ­الخصوص ایرانیان، آنتالیاست. همانند آنکارا قیمت ملک آنتالیا در مقایسه با استانبول کمتر است. در این شهر بیشتر ایرانی مشاهده می‌کنید تا شهروندان ترکیه‌ای!

بورسا

شهر صنعتی و بسیار آرام که دارای طبیعتی زیبا و دلنشین است.

ازمیر

شهری که در حد استانبول دارای شهرت و معروفیت است. شهر ازمیر به دلیل قیمت پایین ملک و طبیعت زیبای آن، مقصد بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی است.

چه نکاتی هنگام خرید ملک در ترکیه باید رعایت شود

ابتدا باید انتخاب کنید در چه شهری میخواهید ساکن شوید؟

در استانبول، ازمیر، آنتالیا یا آنکارا؛ کدام شهر را میخواهید انتخاب کنید؟

شرایط هر شهر بعلاوه هزینه هایی که لازم است داشته باشید متفاوت است. مثلا اقامت در استانبول هزینه بیشتری نسبت به آنتالیا از شما میگیرد.

این قضیه بسیار مهم است و لازم است دقت عمل را به خرج دهید. گرچه قوانین و سیستم های مشخصی در ترکیه برای این موضوع هست که اگر به خوبی استفاده کنید دچار مشکل نخواهید شد. اما همیشه باید احتیاط کرد. برای رفع این مشکل و مشکلات مشابه، حتما از مشاوره تخصصی خرید ملک استفاده کنید.

رشد قیمت ملک در ترکیه

در ترکیه در سال های اخیر قیمت مسکن به طور قابل توجهی رشد نشان داده است. از اینرو میتوان خرید ملک در ترکیه را جدا از اقامت بعنوان یک روش سرمایه گذاری نیز مناسب دانست، چرا که برخلاف ایران نوسان قیمت ملک حالت منطقی و پیشرونده دارد و همین باعث میشود که بازار املاک ترکیه دچار حباب های غافلگیرکننده یا رکود معامله نشود.

نمودار رشد قیمت فروش مسکن در 20 سال گذشته در استانبول (برای یک واحد 100 متری)

satilik

نمودار رشد قیمت اجاره خانه در 20 سال گذشته در استانبول (برای یک واحد 100 متری)

kiralik

مزایای اخذ شهروندی ترکیه با خرید املاک بالای 400 هزار دلار

سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت ترکیه​

اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک بالای 400 هزار دلار

یکی از بهترین، ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ شهروندی ترکیه، خرید املاک و مستغلات به ارزش بالای 400 هزار دلار است. این روش یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای دریافت شهروندی ترکیه است. دلیل آن شاید به تغییر قانون سال 2018 مربوط می‌شود. تا قبل از این تاریخ حداقل مبلغ خرید ملک یک میلیون دلار بوده است.

شرایط اخذ شهروندی ترکیه برای املاک بالای 400 هزار دلار

مدارک موردنیاز برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری و خرید ملک

با چند سال سابقه و تجربه درخشان در زمینه مهاجرت، در کنار شماست. این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی حرفه‌ای، در امور مربوط به اخذ شهروندی ترکیه فعالیت گسترده ای دارد.

Herous Homes
همراه شما